× Hatırlatma! 950TL ve altındaki tüm siparişlerde kargo alıcıya aittir. İade, değişim ve iptallerde kargo ücreti alıcıya aittir. Outlet sayfamızda yer alan ürünlerde ücretsiz kargo fırsatımız bulunmamaktadır.
ESTER&ERİK - ESTER&ERİK PARLAK SİYAH MUM 32 CM
ESTER&ERİK - ESTER&ERİK PARLAK SİYAH MUM 32 CM

ESTER&ERİK PARLAK SİYAH MUM 32 CM (044 EE)

0,00
Fiyat : ₺105,00(KDV Dahil)
₺11,67 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

Malzeme:  Mum yüzde 100 mumdan yapılmıştır. Avrupa'nın lider üreticisinden saf kokusuz parafin. Danimarka'daki fabrikamızda üretilmekte olup, fitil yüzde 100 olarak yapılmaktadır. pamuk.

Alt:  Mumun konik bir şekli vardır, bu da mumun altta yuvarlatıldığı anlamına gelir, böylece çoğu şamdan çubuğuna uyar.

Kendi kendine sönme:  Işık kendi kendine söner, bu nedenle 2-3 santimetre kaldığında alev söner (ancak mumların her zaman gözetim altında olmasını öneririz)

Söndürme kılavuzu:  Fitilin durmaması ve parlamaması için ışığın tamamen kapatılmasını sağlamak için ışığın bir ışık söndürücü ile kapatılmasını tavsiye ederiz. Hafif bir söndürücü ile parıltı yüzde 100 söndürülür. yani fitil sağlam.
Cilalı, altın veya gümüşlü mumlarda - hafif bir söndürücü ile söndürüldükten sonra - duvarın etrafındaki çanakta bulunan üst cila zarının çıkarılması, böylece mumun sorunsuz bir şekilde tekrar açılabilmesi için önemlidir.

Yakma talimatları:  Optimum yanma için fitili her zaman kısa tutmanızı, ışıklar arasında en az 10 cm mesafe olmasını ve ışıkları arka arkaya veya radyatörün üzerine koymamanızı öneririz.